Skip to main content Skip to main navigation

Lysaker Torg 15

1366 Lysaker

Kontakt kontoret for spørsmål om boligselger - og boligkjøperforsikring:

E-post: eiendom@soderbergpartners.no


Kontaktpersoner

Agnethe Elinor Haram

Teamleder Kunderelasjon/KAM

agnethe.haram@soderbergpartners.no
901 93 384

Carl Fredrik Keyser Herlofsen

Kunderådgiver

carl.fredrik.herlofsen@soderbergpartners.no
930 00 020

Cathrine Bleskestad

Kundeansvarlig/KAM

cathrine.bleskestad@soderbergpartners.no
469 34 018

Cathrine Linnestad

Teamleder/Key Account Manager

cathrine.linnestad@soderbergpartners.no
990 12 317

Charlotta Vessby

Kunderådgiver med kundeansvar

charlotta.vessby@soderbergpartners.no
930 00 020

Christian Søhus

CCO/Leder Eiendom, Innovasjon og Marked

christian.sohus@soderbergpartners.no
952 76 427

Connie Ø. Grøndahl

Kunderådgiver

connie.grondahl@soderbergpartners.no
93 00 00 20

Jens Lexerød

Kundeansvarlig/Key Account Manager

jens.lexerod@soderbergpartners.no
478 15 439

Kaja N. Kallekleiv

Kunderådgiver

kaja.n.kallekleiv@soderbergpartners.no
482 55 198

Loreto Lorca

Kundeansvarlig/Key Account Manager

loreto.lorca@soderbergpartners.no
473 33 998

Oda Marie Melgaard

Kunderådgiver

oda.marie.melgaard@soderbergpartners.no
930 00 020

Silje Skarå

Kundeansvarlig/Advokatfullmektig

silje.skara@Soderbergpartners.no
415 42 026

Øyvind Müller Famestad

Ansvarlig Kundeopplevelse

oyvind.muller.famestad@soderbergpartners.no
481 16 832

Kontakt oss