Skip to main content Skip to main navigation

Lysaker Torg 15

1366 Lysaker

Kontakt kontoret for spørsmål om boligselger - og boligkjøperforsikring:

E-post: eiendom@soderbergpartners.no
Telefon: 930 00 020


Kontaktpersoner

Agnethe Elinor Haram

Teamleder Kunderelasjon/KAM

agnethe.haram@soderbergpartners.no
901 93 384

Asger Søndergaard Lange

Kundeansvarlig/KAM

asger.sondergaard.lange@soderbergpartners.no
934 93 230

Carl Fredrik Keyser Herlofsen

Junior Kundeansvarlig/KAM

carl.fredrik.herlofsen@soderbergpartners.no
483 30 261

Cathrine Bleskestad

Kundeansvarlig/KAM

cathrine.bleskestad@soderbergpartners.no
469 34 018

Cathrine Linnestad

Teamleder/Key Account Manager

cathrine.linnestad@soderbergpartners.no
990 12 317

Charlotta Vessby

Kunderådgiver med kundeansvar

charlotta.vessby@soderbergpartners.no
930 00 020

Christian Søhus

CCO/Leder Eiendom, Innovasjon og Marked

christian.sohus@soderbergpartners.no
952 76 427

Jens Lexerød

Kundeansvarlig/Key Account Manager

jens.lexerod@soderbergpartners.no
478 15 439

Karina Ørka

Kunderådgiver

karina.orka@soderbergpartners.no
930 00 020

Kent Thomas Silkoset

Kundeansvarlig/KAM

kent.thomas.silkoset@soderbergpartners.no
402 92 376

Loreto Lorca

Kundeansvarlig/Key Account Manager

loreto.lorca@soderbergpartners.no
473 33 998

Oda Marie Melgaard

Kunderådgiver

oda.marie.melgaard@soderbergpartners.no
930 00 020

Signe Marie Fongaard Rønning

signe.ronning@soderbergpartners.no
922 16 868

Tobias Kjensli Dyrseth

Kundeansvarlig/KAM

tobias.kjensli.dyrseth@soderbergpartners.no
452 28 224

Øyvind Müller Famestad

Ansvarlig Kundeopplevelse

oyvind.muller.famestad@soderbergpartners.no
481 16 832

Kontakt oss