Finansieringsløsning for utlegg ved boligsalg
Først ut et 100% finansiering av tilstandsrapporten
Boligselger slipper å bekymre seg for utgifter til denne mens boligen blir solgt. Terskelen for at selger signerer oppdraget blir dermed lavere.
Du som eiendomsmegler kan frigjøre kapital, og unngå bekymringer for midlertidige kostnader. I tillegg slipper du stresset med purringer og administrasjon – Supertakst håndterer hele fakturaflyten fra takstmann.
Hvordan fungerer Supertryggs finansieringsløsning?
Det er enkelt. Vi tar oss av utleggene til tilstandsrapporten, mens du kan fokusere på kunden og salgsprosessen. Når boligen er solgt trekker vi fra utlegget i oppgjøret.
Flere gode nyheter på gang
Vi er stadig på jakt etter løsninger som effektiviserer og sparer både eiendomsmegler og selger for ekstra utgifter og tidsbruk. Finansiering av tilstandsrapporten er første steg på veien.
Vi jobber akkurat nå med å få på plass finansieringsløsning også for andre type utlegg, som foto og styling. Dette lansers i 2026.




