Skip to main content Skip to main navigation

Kontakt oss

Lysaker

Besøksadresse

Lysaker Torg 15, 1366 Lysaker
Telefon: 23 89 73 89

Trondheim

Besøksadresse

Jonsvannveien 140, 7048 Trondheim
Telefon: 73 60 60 50

 

Boligselger- og boligkjøperforsikring

Telefon: 930 00 020
E-post:
eiendom@soderbergpartners.no

 

Båtforsikring

Telefon: 480 73 300
E-post:
boat@soderbergpartners.no

 

 

 

 

Eiendom

Eiendom

Agnethe Elinor Haram
Key Account Manager
Telefon: 901 93 384
E-post: agnethe.haram@soderbergpartners.no
Camilla Vold
Kunderådgiver
Telefon: 930 00 020
E-post: camilla.vold@soderbergpartners.no
Cathrine Linnestad
Key Account Manager
Telefon: 990 12 317
E-post: cathrine.linnestad@soderbergpartners.no
Charlotta Vessby
Kunderådgiver
Telefon: 930 00 020
E-post: charlotta.vessby@soderbergpartners.no
Eirik Stray
Salgsanalytiker
Telefon: 482 56 890
E-post: eirik.stray@soderbergpartners.no
Elisabeth Lundin
Kunderådgiver
Telefon: 930 00 020
E-post: elisabeth.lundin@soderbergpartners.no
Finn Christian Hovde-Hagen
Fagansvarlig Eiendom
Telefon: 917 42 824
E-post: finn.christian.hovde-hagen@soderbergpartners.no
Linn Lindstrøm
Systemansvarlig
Telefon: 934 38 435
E-post: linn.lindstrom@soderbergpartners.no
Loreto Lorca
Key Account Manager
Telefon: 473 33 998
E-post: loreto.lorca@soderbergpartners.no
Preben Nysæther Nilsen
Key Account Manager
Telefon: 918 05 191
E-post: preben.nysather.nilsen@soderbergpartners.no
Silje Skåra
Key Account Manager
Telefon: 415 42 026
E-post: silje.skara@Soderbergpartners.no
Victor Opsahl
Kunderådgiver
Telefon: 930 00 020
E-post: victor.opsahl@soderbergpartners.no
Øyvind Müller Famestad
Leder Eiendom
Telefon: 481 16 832
E-post: oyvind.muller.famestad@soderbergpartners.no

Garanti

Andreas Hæhre
Leder Garanti
Telefon: 419 01 008
E-post: andreas.hahre@soderbergpartners.no
Roy Erling Hansen
Teamleder Garanti
Telefon: 452 58 771
E-post: roy.hansen@soderbergpartners.no
Rune Sønstrød
Forvalter
Telefon: 930 33 008
E-post: rune.sonstrod@soderbergpartners.no

Bedriftsforsikring

Alexander Venjar Raae
Forvalter
Telefon: 995 75 575
E-post: alexander.venjar.raae@soderbergpartners.no
Alf-Petter Stendahl
Senior forsikringsmegler
Telefon: 905 91 828
E-post: alf-petter.stendahl@soderbergpartners.no
Ann Christin Wiik
Forsikringsmegler
E-post: ann.christin.wiik@Soderbergpartners.no
Anne Kristin Syvertsen
Forvalter
Telefon: 930 35 393
E-post: anne.kristin.syvertsen@soderbergpartners.no
Anniken Sæther
Forvalter
Telefon: 932 67 957
E-post: anniken.sather@soderbergpartners.no
Aril Martinsen
Forvalter
Telefon: 909 14 482
E-post: aril.martinsen@soderbergpartners.no
Arnt Kristoffersen
Senior Forsikringsmegler
E-post: arnt.kristoffersen@soderbergpartners.no
Bjørn Espedal
Meglersupport
Telefon: 930 38 006
E-post: bjorn.espedal@soderbergpartners.no
Børre Hekk Paulsen
Forsikringsmegler
Telefon: 934 07 276
E-post: borre.hekk.paulsen@soderbergpartners.no
Camilla Hofvind
Forvalter
Telefon: 913 05 883
E-post: camilla.hofvind@soderbergpartners.no
Christian Carlem
Forsikringsmegler
Telefon: 986 21 767
E-post: christian.carlem@soderbergpartners.no
Christine G. Stenersen
Leder Skadeforsikring
Telefon: 901 60 805
E-post: christine.stenersen@soderbergpartners.no
Dan Jahnsen
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 400 02 050
E-post: dan.jahnsen@Soderbergpartners.no
Didrik Busk-Witzøe
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 400 02 061
E-post: dbw@soderbergpartners.no
Elise Helleseth
Forvalter
Telefon: 482 15 946
E-post: elise.helleseth@soderbergpartners.no
Eric Bruusgaard
Forvalter
Telefon: 400 02 057
E-post: eric.bruusgaard@Soderbergpartners.no
Frode Hellum
Senior forsikringsmegler
Telefon: 930 96 205
E-post: frode.hellum@soderbergpartners.no
Gina Alice Spjøtvold
Forsikringsrådgiver
Telefon: 986 11 900
E-post: gina.alice.troen@soderbergpartners.no
Haldor Sæteren
Forsikringsmegler
Telefon: 913 54 480
E-post: haldor.sateren@soderbergpartners.no
Hans Petter Willumsen
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 934 93 910
E-post: hans.petter.willumsen@soderbergpartners.no
Helle Hjeltgaard
Forsikringsmegler
Telefon: 917 69 315
E-post: helle.hjeltgaard@Soderbergpartners.no
Henrik Rodahl Dokset
Forvalter
Telefon: 414 89 423
E-post: henrik.rodahl.dokset@soderbergpartners.no
Håkon Gjeitnes
Senior forsikringsmegler
Telefon: 908 92 326
E-post: hakon.gjeitnes@soderbergpartners.no
Ida Franzen Nanger
Forsikringsmegler
Telefon: 934 48 680
E-post: ida.franzen.nanger@soderbergpartners.no
Jesper Østensen
Forsikringsmegler
Telefon: 414 37 216
E-post: jesper.ostensen@soderbergpartners.no
Johnny Andersen
Leder Person og Pensjonsforsikring
Telefon: 907 75 167
E-post: johnny.andersen@soderbergpartners.no
Jon Are Askim
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 934 87 040
E-post: jon.are.askim@soderbergpartners.no
Julie Warming
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 954 78 317
E-post: julie.warming@soderbergpartners.no
Leif Hjeltgaard
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 901 79 410
E-post: leif.hjeltgaard@Soderbergpartners.no
Linda Beate Dahl
Forvalter
Telefon: 908 23 232
E-post: linda.beate.dahl@soderbergpartners.no
Marthe Maria Muhle
Forvalter
Telefon: 909 98 014
E-post: marthe.muhle@soderbergpartners.no
Martin Frøyhaug
Forsikringsmegler
Telefon: 994 19 932
E-post: martin.froyhaug@Soderbergpartners.no
Martin Hoel
Forsikringsrådgiver
Telefon: 466 52 124
E-post: martin.hoel@soderbergpartners.no
May Sofie Stiklestad
Forvalter
Telefon: 483 21 002
E-post: may.stiklestad@soderbergpartners.no
May-Brit Brækstad
Teamleder Person
Telefon: 911 70 015
E-post: May-brit.brakstad@soderbergpartners.no
Morten Scivoletto Knutsen
CCO/ Leder Bedrift
Telefon: 930 05 190
E-post: morten.scivoletto.knutsen@soderbergpartners.no
Paul Salman
Teamleder Affinity
Telefon: 404 87 968
E-post: paul.salman@soderbergpartners.no
Siri-Mette Amble
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 916 16 330
E-post: siri-mette.amble@soderbergpartners.no
Thomas Underhaug
Forsikringsmegler
Telefon: 911 61 085
E-post: thomas.underhaug@soderbergpartners.no
Thor Overvik
Teamleder Skade
Telefon: 920 31 007
E-post: thor.overvik@soderbergpartners.no
Tone Marie Bratseth
Forvalter
Telefon: 404 70 704
E-post: tone.bratseth@soderbergpartners.no
Torbjørn Austvik
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 917 05 200
E-post: torbjorn.austvik@soderbergpartners.no
Toril Aas
Forvalter
Telefon: 926 62 620
E-post: toaa@soderbergpartners.no
Torstein Sneisen
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 977 64 468
E-post: torstein.sneisen@soderbergpartners.no
Trym Varre
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 900 22 200
E-post: trym.varre@soderbergpartners.no

Båt

Axel Christian Magnus
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 901 79 410
E-post: axel.magnus@soderbergpartners.no
John Floeng
Forsikringsrådgiver
Telefon: 986 75 157
E-post: john.floeng@soderbergpartners.no
Rune Sagen
Teamleder Båt
Telefon: 902 99 033
E-post: rune.sagen@soderbergpartners.no
Sindre Ek
Forsikringsmegler
Telefon: 934 27 996
E-post: sindre.ek@soderbergpartners.no

Offentlig

Arne Tandstad
Senior Forsikringsmegler
Telefon: 974 77 010
E-post: arne.tandstad@soderbergpartners.no
Janniche Holterman
Leder Offentlig
Telefon: 959 64 480
E-post: Janniche.holterman@soderbergpartners.no

NHO forsikring

André Beito
Key Account Manager
Telefon: 934 51 625
E-post: andre.beito@nhoforsikring.no
Christoffer Lundgren
Teamleder NHO
Telefon: 941 30 072
E-post: christoffer.lundgreen@nhoforsikring.no
Eskil Tangerud
Forsikringsrådgiver
Telefon: 997 97 633
E-post: eskil.tangerud@nhoforsikring.no
Jarle Sveistrup
NHO Forsikring
Telefon: 988 69 075
E-post: jarle.sveistrup@nhoforsikring.no
Jørn Karl Haagensen
Forsikringsmegler
Telefon: 908 90 062
E-post: jorn.karl.haagensen@nhoforsikring.no
Maria Wentzel
Forsikringsrådgiver
Telefon: 971 89 920
E-post: maria.wentzel@nhoforsikring.no
Sara Häusler
Teamleder NHO
Telefon: 984 42 011
E-post: sara.hausler@nhoforsikring.no

Medlemsforsikring

Megleravdelingen

Christian Cappelen
Senior Forsikringsrådgiver
E-post: christian.cappelen@soderbergpartners.no
Eirin Madsen
Senior Forsikringsrådgiver
E-post: eirin.madsen@soderbergpartners.no
Ellen Lindén Døviken
Senior Forsikringsrådgiver
E-post: ellen.linden.doviken@soderbergpartners.no
Jan Kjetil Hvamstad
Leder Privat
Telefon: 414 59 410
E-post: jan.kjetil.hvamstad@soderbergpartners.no
Jørgen Hellwege
Senior Forretningsutvikler
E-post: jorgen.hellwege@soderbergpartners.no
Pål Bøhler
Senior Forsikringsmegler
E-post: pal.bohler@soderbergpartners.no
Roar Hagen
Senior Forsikringsmegler
E-post: roar.hagen@soderbergpartners.no
Unni Torsnes Kveldro
Forsikringsmegler
E-post: unni.torsnes.kveldro@soderbergpartners.no

Forsikringskontor

Bent Øvergaard
Senior Forsikringsrådgiver
E-post: bent.overgaard@soderbergpartners.no
Carlos Salman
Forsikringsrådgiver
E-post: carlos.salman@soderbergpartners.no
Christopher Voss
Forsikringsrådgiver
E-post: christopher.voss@soderbergpartners.no
Elisabeth Kjendlie
Teamleder Forsikringskontor
E-post: elisabeth.kjendlie@soderbergpartners.no
Eric Kamara
Forsikringsrådgiver
E-post: eric.kamara@soderbergpartners.no
Eric Larsen
Teamleder Forsikringskontor
E-post: eric.larsen@soderbergpartners.no
Frode Svingen
Senior Forsikringsrådgiver
E-post: frode.svingen@soderbergpartners.no
Henrik Kaspersen
Senior Forsikringsrådgiver
E-post: henrik.kaspersen@soderbergpartners.no
Kathe Fagerli
Senior Forsikringsrådgiver
E-post: kathe.fagerli@soderbergpartners.no
Kjersti Lyche
Forsikringsrådgiver
E-post: kjersti.lyche@soderbergpartners.no
Kristin Johnsbråten
Leder Forsikringskontor
E-post: kristin.johnsbraten@soderbergpartners.no
Liv-Toril Moen
Senior Forsikringsrådgiver
E-post: liv-toril.moen@soderbergpartners.no
May Eidsvaag Varlo
Senior Forsikringsrådgiver
E-post: may.eidsvaag.varlo@soderbergpartners.no
Robert Alvarez Johnsen
Forsikringsrådgiver
E-post: robert.alvarez.johnsen@soderbergpartners.no
Sindre Torsnes
Teamleder Forsikringskontor
E-post: sindre.torsnes@soderbergpartners.no
Tanja Christiansen
Forsikringsrådgiver
E-post: tanja.christiansen@soderbergpartners.no
Terje Kristoffersen
Leder Forsikringskontor
E-post: terje.kristoffersen@soderbergpartners.no
Tiril Schau Brandrud
Student
E-post: tiril.schau.brandrud@soderbergpartners.no
Tommy Hagen
Forsikringsrådgiver
E-post: tommy.hagen@soderbergpartners.no
Tove Maren Johnsen
Forsikringsrådgiver
E-post: tove.maren.johnsen@soderbergpartners.no
Øyvind Schiøtt
Senior Forsikringsrådgiver
E-post: oyvind.schiott@soderbergpartners.no

Forretningsstøtte

Daniel Hagen
Student
E-post: daniel.hagen@soderbergpartners.no
Irene Myhre
Forsikringskoordinator
E-post: irene.myhre@Soderbergpartners.no
Trine Solberg
Leder Forretningsstøtte
E-post: trine.solberg@Soderbergpartners.no

Administrasjon

Ledelse/ admin

Jørn Gisvold
CEO / Administrerende direktør
Telefon: 922 43 500
E-post: jorn.gisvold@soderbergpartners.no
Agnar Nordeidet
COO / Operasjonell leder
Telefon: 977 22 999
E-post: agnar.nordeidet@soderbergpartners.no
Annette F. Lier
Driftskoordinator
E-post: annette.f.lier@soderbergpartners.no
Henriette Skogly Bystøm
PA
Telefon: 952 88 591
E-post: henriette.bystrom@soderbergpartners.no

HR

Gro Sæten
HR-rådgiver
Telefon: 976 07 237
E-post: gro.saten@soderbergpartners.no
Henriette Dankertsen
HR-rådgiver
Telefon: 900 87 841
E-post: henriette.dankertsen@soderbergpartners.no
Kristin Johnsbråten
CHRO / Leder HR
Telefon: 928 93 857
E-post: kristin.johnsbraten@soderbergpartners.no

Innovasjon/ marked

Atle Jervan
Strategisk forretningsutvikler
Telefon: 905 00 724
E-post: atle.jervan@soderbergpartners.no
Christian Søhus
CIO/ Leder innovasjon og marked
Telefon: 952 76 427
E-post: christian.sohus@soderbergpartners.no
Stine Roland
Kommunikasjon og markedsansvarlig
Telefon: 930 35 393
E-post: stine.roland@soderbergpartners.no

IT

Benedicte Overgaard Frydendal
CTO / Leder IT
Telefon: 905 60 959
E-post: benedicte.overgaard.frydendal@Soderbergpartners.no
Erik Tuv
IKT spesialist
Telefon: 930 35 393
E-post: erik.tuv@soderbergpartners.no
Ola Sandvig Pettersen
Leder IT Privat
Telefon: 967 34 700
E-post: ola.sandvig.pettersen@soderbergpartners.no
Tina Sjöstrand
IKT spesialist
Telefon: 479 20 735
E-post: tina.sjostrand@soderbergpartners.no

Legal

André Arntzen
CLO / Leder Legal- og Compliance
Telefon: 900 61 795
E-post: andre.arntzen@soderbergpartners.no
Anette Kværum
Compliance officer
Telefon: 922 90 798
E-post: anette.kvarum@soderbergpartners.no
Fredrik Sørnes
DPO / Compliance officer
Telefon: 412 15 368
E-post: fredrik.sornes@soderbergpartners.no
Morten Helgeby Slettevold
Compliance officer
Telefon: 902 95 306
E-post: morten.helgeby.slettevold@soderbergpartners.no
Sarah Kibuuka
Compliance officer
Telefon: 970 02 979
E-post: sarah.kibuuka@soderbergpartners.no

Resepsjon

Anette Stane
Resepsjonist
Telefon: 238 97 389
E-post: anette.stane@soderbergpartners.no
Anna Östergren
Resepsjonist
Telefon: 238 97 389
E-post: anna.ostergren@soderbergpartners.no

Økonomi

Angelei Ozaraga
Controller
E-post: angelei.ozaraga@soderbergpartners.no
Gard Vammervold Eriksen
CFO
Telefon: 900 14 464
E-post: gard.vammervold.eriksen@soderbergpartners.no
Gunnar Meidell
Regnskapsmedarbeider
E-post: gunnar.meidell@soderbergpartners.no
Elisabeth Solbakken
Regnskap
E-post: elisabeth.solbakken@soderbergpartners.no
Ingunn Brekke
Regnskapsansvarlig
Telefon: 976 14 939
E-post: ingunn.brekke@soderbergpartners.no
Jakob Bjørndal Tunaal
Jr. Controller
Telefon: 995 59 003
E-post: jakob.tunaal@soderbergpartners.no
Kenneth Larsen
Controller
Telefon: 994 62 003
E-post: kenneth.larsen@soderbergpartners.no
Kristin Skagen
Regnskapsmedarbeider
Telefon: 410 72 275
E-post: kristin.skagen@soderbergpartners.no
Lars Trygve Hole Young
Leder Økonomi
Telefon: 997 98 289
E-post: lars.trygve.hole.young@soderbergpartners.no
Contact us