Skip to main content Skip to main navigation

Lysaker Torg 15

1366 Lysaker

Kontakt kontoret:

E-post: post@soderbergpartners.com

Tlf: 23 89 73 89


Kontaktpersoner

Næringsforsikringer

Alf-Petter Stendahl

Teamleder personforsikringer / Senior Forsikringsmegler

alf-petter.stendahl@soderbergpartners.com
905 91 828

Jan Kjetil Hvamstad

CCO/Leder Næring og Privat

jan.kjetil.hvamstad@soderbergpartners.com
414 59 410

Jesper Østensen

Leder Partner Næring

jesper.ostensen@soderbergpartners.com
414 37 216

Julie Warming

Leder Region Øst

julie.warming@soderbergpartners.com
954 78 317

Marcus Engelberg

Forsikringsmegler/Teamleder

marcus.engelberg@soderbergpartners.com
954 26 018

Medlemsforsikringer

Ellen Lindén Døviken

Leder Partner Privat/Senior Forsikringsmegler

ellen.linden.doviken@soderbergpartners.com
917 40 450

Per Aage Nævestad

Leder Privat

per.aage.nevestad@soderbergpartners.com
945 24 419

Terje Kristoffersen

Leder Forsikringskontor

terje.kristoffersen@soderbergpartners.com
905 56 653

Partner Næring

Anna-Elen Gjevik

Teamleder SiPool

anna-elen.gjevik@soderbergpartners.com
965 18 701

Roy Erling Hansen

Teamleder Garanti

roy.hansen@soderbergpartners.com
452 58 771

International Services

Siri-Mette Amble

Teamleder International/Senior Forsikringsmegler

sma@soderbergpartners.com
913 65 258

Salg og forretningsutvikling

Arne Nicolaysen

Leder Salg og Forretningsutvikling

arne.nicolaysen@soderbergpartners.no
971 97 076


Kontakt oss