Skip to main content Skip to main navigation

Lysaker Torg 15

1366 Lysaker

Kontakt kontoret:

E-post: post@soderbergpartners.no

Tlf: 23 89 73 89


Kontaktpersoner

Alexander Venjar Raae

Kundeansvarlig/KAM

alexander.venjar.raae@soderbergpartners.no
995 75 575

Alf-Petter Stendahl

Teamleder personforsikringer / Senior Forsikringsmegler

alf-petter.stendahl@soderbergpartners.no
905 91 828

Anders Wettese

Senior forsikringsrådgiver

anders.wettese.justad@soderbergpartners.no
934 58 707

Ann Christin Wiik

Senior Forsikringsmegler

ann.christin.wiik@Soderbergpartners.no
400 02 055

Anne Kristin Syvertsen

Forvalter

anne.kristin.syvertsen@soderbergpartners.no
930 35 393

Annette F. Lier

Senior Forsikringskoordinator

annette.f.lier@soderbergpartners.no
928 55 599

Anniken Åsrud Hansen

Leder Forsikringskontor

anniken.asrud.hansen@soderbergpartners.no
920 22 900

Ann-Mari Bjerke

Ansvarlig nysalg

ann-mari.bjerke@soderbergpartners.no
419 31 255

Arne Nicolaysen

Leder Salg og Forretningsutvikling

arne.nicolaysen@soderbergpartners.no
971 97 076

Bent Øvergaard

Senior Forsikringsrådgiver

bent.overgaard@soderbergpartners.no
917 27 795

Børre Hekk Paulsen

Forsikringsmegler

borre.hekk.paulsen@soderbergpartners.no
934 07 276

Catrine Eidsaunet

Forsikringsmegler

catrine.eidsaunet@soderbergpartners.no
400 16 740

Charlotte Alnes Thalberg

Forsikringsmegler

charlotte.alnes.thalberg@soderbergpartners.no
926 19 585

Christian Cappelen

Senior Forsikringsmegler

christian.cappelen@soderbergpartners.no
482 73 727

Dan Morgan Setra Qvan

Senior Forsikringsrådgiver

dan.morgan.qvan@soderbergpartners.no
917 35 190

Didrik Blyverket

Forsikringsrådgiver

didrik.blyverket@soderbergpartners.no
988 59 559

Didrik Busk Witzøe

Senior Forsikringsmegler

didrik.busk.witzoe@soderbergpartners.no
400 02 061

Eirin Madsen

Senior Forsikringsmegler

eirin.madsen@soderbergpartners.no
977 29 946

Elisabeth Kjendlie

Teamleder Forsikringskontor

elisabeth.kjendlie@soderbergpartners.no

Ellen Lindén Døviken

Leder Partner Privat/Senior Forsikringsmegler

ellen.linden.doviken@soderbergpartners.no
917 40 450

Eric Bruusgaard

Forsikringsmegler

eric.bruusgaard@Soderbergpartners.no
400 02 057

Eric Christian Knip

Kundeansvarlig/KAM

eric.knip@soderbergpartners.no
973 38 966

Eric Kamara

Kundeansvarlig/Key Account Manager

eric.kamara@soderbergpartners.no
40 49 54 93

Eric Larsen

Teamleder Forsikringskontor

eric.larsen@soderbergpartners.no

Frode Hellum

Senior forsikringsmegler

frode.hellum@soderbergpartners.no
930 96 205

Frode Johansen

Senior Forsikringsrådgiver

frode.johansen@soderbergpartners.no
948 09 005

Frode Svingen

Senior Forsikringsrådgiver

frode.svingen@soderbergpartners.no

Geir Larsen

Forsikringsmegler

geir.larsen@soderbergpartners.no
907 67 377

Helene Lindén Døviken

Student

helene.doviken@soderbergpartners.no
915 60 706

Helle Hjeltgaard

Senior Forsikringsmegler

helle.hjeltgaard@Soderbergpartners.no
400 02 080

Henrik Kaspersen

Senior Forsikringsrådgiver

henrik.kaspersen@soderbergpartners.no

Ida Franzen Nanger

Forsikringsmegler

ida.franzen.nanger@soderbergpartners.no
934 48 680

Ilyas Torshkho

Forsikringsrådgiver

ilyas.torshkho@soderbergpartners.no

Irene Myhre

Senior Forsikringskoordinator

irene.myhre@Soderbergpartners.no

Isabelle Lindström

Forvalter

isabelle.lindstrom@soderbergpartners.no
902 56 425

Jan Kjetil Hvamstad

CCO/Leder Næring og Privat

jan.kjetil.hvamstad@soderbergpartners.no
414 59 410

Jarle Sveistrup

Kundeansvarlig/KAM

jarle.sveistrup@nhoforsikring.no
988 69 075

Jesper Østensen

Teamleder skadeforsikringer/Forsikringsmegler

jesper.ostensen@soderbergpartners.no
414 37 216

Johnny Andersen

Leder Person og Pensjonsforsikring

johnny.andersen@soderbergpartners.no
907 75 167

Julie Warming

Leder skadeforsikring/Senior Forsikringsmegler

julie.warming@soderbergpartners.no
954 78 317

Jørgen Hellwege

Senior Forretningsutvikler

jorgen.hellwege@soderbergpartners.no
928 96 473

Jørgen Tesdal

Forsikringsrådgiver

jorgen.tesdal@soderbergpartners.no

Jørn Karl Haagensen

Forsikringsmegler

jorn.karl.haagensen@nhoforsikring.no
908 90 062

Karen Marie T. Myhrer

Senior Forsikringsmegler

karen.myhrer@soderbergpartners.no

Kathe Fagerli

Senior Forsikringsrådgiver

kathe.fagerli@soderbergpartners.no

Katrine Øwre Oseberg

Forsikringsmegler

katrine.owre.oseberg@soderbergpartners.no
480 65 076

Kjersti Lyche

Senior Forsikringsmegler

kjersti.lyche@soderbergpartners.no

Lasse Gulbrandsen

Senior Forsikringsmegler

lasse.gulbrandsen@soderbergpartners.no
997 20 015

Leif Hjeltgaard

Senior Forsikringsmegler

leif.hjeltgaard@Soderbergpartners.no
400 02 085

Liv Jorunn Eriksen

Forvalter

liv.jorun.eriksen@soderbergpartners.no
957 44 431

Liv-Toril Moen

Senior Forsikringsrådgiver

liv-toril.moen@soderbergpartners.no

Maja Heedman

Forsikringsmegler/Prosjektleder

maja@nhoforsikring.no
941 75 980
941 75 980

Marcus Engelberg

Forsikringsmegler/Teamleder

marcus.engelberg@soderbergpartners.no
954 26 018

Maria Wentzel

Key Account Manager

maria.wentzel@soderbergpartners.no
971 89 920

Marius Thorsen

Senior Forsikringsrådgiver

marius.thorsen@soderbergpartners.no
900 16 151

Martin Frøyhaug

Senior Forsikringsmegler

martin.froyhaug@Soderbergpartners.no
400 02 063

May Eidsvaag Varlo

Senior Forsikringsrådgiver

may.eidsvaag.varlo@soderbergpartners.no

Melinda Majercsik

Forsikringsmegler

melinda.majercsik@soderbergpartners.no
969 13 112

Michael Christopher Syverstad

Analytiker

michael.syverstad@soderbergpartners.no
481 51 712

Morten Schjoldager

Forvalter

morten.schjoldager@soderbergpartners.no

Morten Scivoletto Knutsen

Senior Forretningsutvikler

morten.scivoletto.knutsen@soderbergpartners.no
930 05 190

Roar Hagen

Senior Forsikringsmegler

roar.hagen@soderbergpartners.no
952 46 942

Roy Erling Hansen

Teamleder Garanti

roy.hansen@soderbergpartners.no
452 58 771

Sara Häusler

Prosessansvarlig/Forsikringsmegler

sara.hausler@nhoforsikring.no
984 42 011

Silje Fagerlund Kristoffersen

Forsikringsmegler

silje.f.kristoffersen@soderbergpartners.no
970 66 355

Sindre Torsnes

Teamleder Forsikringskontor

sindre.torsnes@soderbergpartners.no

Siri-Mette Amble

Teamleder International/Senior Forsikringsmegler

sma@soderbergpartners.no
913 65 258

Tanja Christiansen

Forsikringsrådgiver

tanja.christiansen@soderbergpartners.no
220 12 698

Terje Kristoffersen

Leder Forsikringskontor

terje.kristoffersen@soderbergpartners.no
905 56 653

Thomas William Grenhov

Senior Forsikringsmegler Garanti

thomas.grenhov@soderbergpartners.no
415 13 102

Tina Holtan Vassøy

Forsikringsrådgiver

tina.holtan.vassoy@soderbergpartners.no
917 00 892

Tiril Schau Brandrud

Forvalter

tiril.schau.brandrud@soderbergpartners.no
458 59 684

Tove Maren Johnsen

Forsikringsmegler

tove.maren.johnsen@soderbergpartners.no
959 97 719

Trine Solberg

Leder Forretningsstøtte

trine.solberg@Soderbergpartners.no
917 29 866

Trond Balchen

Senior Forsikringsmegler

trond.balchen@soderbergpartners.no
997 20 016

Trym Varre

Senior Forsikringsmegler

trym.varre@soderbergpartners.no
900 22 200

Unni Torsnes Kveldro

Forsikringsmegler (i permisjon)

unni.torsnes.kveldro@soderbergpartners.no
934 41 993

Øyvind Schiøtt

Senior Forsikringsrådgiver

oyvind.schiott@soderbergpartners.no
934 55 287


Kontakt oss