Skip to main content Skip to main navigation

Lysaker Torg 15

1366 Lysaker

Kontakt kontoret:

E-post: post@soderbergpartners.no

Tlf: 23 89 73 89


Kontaktpersoner

Agnar Nordeidet

COO/Operasjonell leder

agnar.nordeidet@soderbergpartners.no
977 22 999

André Arntzen

CLO/Leder Legal- og Compliance

andre.arntzen@soderbergpartners.no
900 61 795

Anette Kværum

Compliance officer Nordic

anette.kvarum@soderbergpartners.no
922 90 798

Anita Ulvø Korslund

Regnskapsansvarlig

anita.korslund@soderbergpartners.no
911 23 614

Anna Ellingsen

Markedskoordinator

anna.ellingsen@soderbergpartners.no
473 02 448

Anne Ingun Bruteig

Regnskapssjef

anne.bruteig@soderbergpartners.no
932 18 181

Atle Jervan

Strategisk forretningsutvikler

atle.jervan@soderbergpartners.no
905 00 724

Benedicte Overgaard Frydendal

CTO/Leder IT

benedicte.overgaard.frydendal@Soderbergpartners.no
905 60 959

Charlotte Maria Fust

Resepsjonist

charlotte.fust@soderbergpartners.no
238 97 389

Erik Gulbrandsen

Student

erik.gulbrandsen@soderbergpartners.no

Espen Aardalen

Student

espen.aardalen@soderbergpartners.no

Filip Degrassi Westad

Student

filip.westad@soderbergpartners.no

Fredrik Sørnes

DPO/Compliance officer

fredrik.sornes@soderbergpartners.no
412 15 368

Gard Vammervold Eriksen

CFO/Leder økonomi

gard.vammervold.eriksen@soderbergpartners.no
900 14 464

Gro Sæten

HR-rådgiver

gro.saten@soderbergpartners.no
976 07 237

Gunnar Meidell

Regnskapsmedarbeider

gunnar.meidell@soderbergpartners.no

Henriette Dankertsen

HR-rådgiver

henriette.dankertsen@soderbergpartners.no
900 87 841

Henriette Skogly Bystøm

PA/Personlig assistent

henriette.bystrom@soderbergpartners.no
952 88 591

Håvard Skogli Hvamstad

Student

havard.skogli.hvamstad@soderbergpartners.no

Ingunn Brekke

Regnskapsmedarbeider

ingunn.brekke@soderbergpartners.no
976 14 939

Iver Ruud Eliassen

Business Controller

iver.ruud.eliassen@soderbergpartners.no
922 96 072

Jakob Bjørndal Tunaal

Controller

jakob.tunaal@soderbergpartners.no
995 59 003

Julia Emilie Skiöld-Evensen

Funksjonell arkitekt/Prosjektleder IT

julia.skiold-evensen@soderbergpartners.no
488 67 104

Jørn Gisvold

CEO/Administrerende direktør

jorn.gisvold@soderbergpartners.no
922 43 500

Kristin Johnsbråten

CHRO/Leder HR

kristin.johnsbraten@soderbergpartners.no
928 93 857

Kristin Skagen

Regnskapsmedarbeider

kristin.skagen@soderbergpartners.no
98 22 62 22

Martine Tuv Østenengen

Digital markedsfører

martine.tuv@soderbergpartners.no
950 01 918

Morten Helgeby Slettevold

Compliance & Risk Officer

morten.helgeby.slettevold@soderbergpartners.no
902 95 306

Natalja Skaaret

Regnskapsansvarlig

natalja.skaaret@soderbergpartners.no
974 64 067

Ola Sandvig Pettersen

IT Sikkerhets- og porteføljeansvarlig

ola.sandvig.pettersen@soderbergpartners.no
483 25 722

Sarah Kibuuka

Compliance officer

sarah.kibuuka@soderbergpartners.no
970 02 979

Simen Hovda Larsen

Student

simen.hovda.larsen@soderbergpartners.no

Sondre Eliassen Ommundsen

Student

sondre.eliassen.ommundsen@soderbergpartners.no

Sverre Willumsen

Funksjonell arkitekt

sverre.willumsen@soderbergpartners.no

Thorstein Grimsrud

Regnskapsansvarlig

thorstein.grimsrud@soderbergpartners.no
986 43 311

Tina Sjöstrand

IT Driftsansvarlig

tina.sjostrand@soderbergpartners.no
479 20 135

Torkel Wølner

IT-virksomhetsarkitekt

torkel.wolner@soderbergpartners.no
920 40 190

Victoria Skogestad Espeland

Resepsjonist

victoria.skogestad.espeland@soderbergpartners.no
238 97 389

Kontakt oss